NÁŠ TÝM

SPRÁVNÍ RADA NADAČNÍHO FONDU NEVZDÁME TO

Sylva Hurajtová, BBA
Zakladatelka nadačního fondu
Předsedkyně správní rady

Manažerka, ekonomka, sociální pracovnice

Jsem máma, manželka, studentka a neformální pečující. Mám doma tři skvělé chlapy - manžela, Jakuba (15) a Vojtu (12). Vojta má těžkou formu autismu s těžkým mentálním postižením. Vystudovala jsem podnikovou ekonomii a management. Jsem absolventkou VOŠ v oboru sociální pracovník. A právě tomuto oboru se chci věnovat a pokusit se ovlivnit nepříznivou situaci neformálních pečujících. 
Založením nadačního fondu bych chtěla přispět ke zkvalitnění jejich života.

Mgr. Jitka Försterová
Zakladatelka nadačního fondu
Členka správní rady

Sociální pracovnice, editorka a korektorka

Celý svůj profesní život se věnuji práci v sociální sféře. Vystudovala jsem sociální práci a sociální politiku na Masarykově univerzitě v Brně. Jsem maminkou tří dětí: Štěpána (12), Kláry (16) a Marka (19), který se narodil se vzácným genetickým postižením.
Prací v nadačním fondu chci pomoci co nejvíce rodinám získat odlehčovací služby.

Ing. Hana Hniličková
Zakladatelka nadačního fondu
Místopředsedkyně správní rady

Ekonomka, marketérka, spisovatelka

Jsem máma osmiletého chlapce s dětským autismem, LMR a ADHD. Věnuji se podnikové ekonomice a kreativnímu marketingu, ale život se synem ve mě probudil spisovatelskou vášeň. A tak jsem založila blog Zápisky mámy autisty s cílem přiblížit život s dítětem s těžkým autismem srozumitelnou a zajímavou formou. Své články publikuji také na informačním portále AutismPort. Nadační fond je pro mě příležitost, jak přispět k dalšímu šíření povědomí o autismu a zároveň efektivně pomáhat pečujícím rodinám a jejich dětem.

REVIZOR NADAČNÍHO FONDU NEVZDÁME TO

MUDr. Jiří Förster
Revizor nadačního fondu

Primář oddělení radiační a klinické onkologie

Jsem absolventem 1. lékařské fakulty UK v Praze. V současné době působím jako primář onkologického oddělení se specializací v oboru klinické onkologie v Oblastní nemocnici v Jičíně. Mou hlavní pracovní náplní je podávání systémové protinádorové léčby. 
Od práce v nadačním fondu si slibuji zlepšení dostupnosti sociálních služeb pro handicapované.

DOBROVOLNÍCI NADAČNÍHO FONDU NEZDÁME TO

Jana Padalková

Fotografka, pečující

Věnuji se dlouhodobě profesionálnímu focení, protože vidím svět plný barev, stínů a tvarů. A vidím jich ještě víc od té doby, co jsem máma Davídka a Marečka. Davídek má dětský autismus, TPMR, atrofii mozku a přidružené diagnózy. Práce pro nadační fond je pro mě způsob, jak svým synův pomoci k lepší budoucnosti, v níž bude dobře oběma.

Veronika Vrbová

Pečující

Jsem máma a manželka na plný úvazek. Moji už dvacetiletí synové Vojta a Matěj mají oba autismus, těžkou mentální retardaci a epilepsii. Je pro mě těžké sehnat práci, kterou lze s náročnou péčí o děti skloubit. Proto jsem ráda, že mě oslovily zakladatelky Nadačního fondu Nevzdáme to s nabídkou pomáhat jako dobrovolnice.

Petra Procházková

Podnikatelka

Pomáhám jako dobrovolnice protože vím, jak obtížný život rodiny dětí s těžkým autismem a postižením mají. Získala jsem díky tomu nové přátele, zažívám situace, které mě posouvají vpřed a dávají mému životu nový smysl. Komunitu zakladatelů, rodičů a dobrovolníků Nadačního fondu Nevzdáme to obdivuji a zároveň je mi v ní moc hezky.

Jana Vundrová

Laktační poradkyně, pečující

Mám radost, že prací pro fond můžu šířit dobro a pomáhat lidem, kteří to tolik potřebují. Z pozice člověka, který má osobní zkušenost s péčí o dítě s autismem, tak mohu podpořit snahu řešit situaci rodin, jež pečují o děti s těžkým autismem a kombinovaným postižením.

Vojtěch Vundra

Být dobrovolníkem Nadačního fondu Nevzdáme to je pro mě příležitost získat pracovní návyky, pracovní zkušenosti, nové dovednosti, a tím i naději na uplatnění na trhu práce. 

Text za Vojtu, který má poruchu autistického spektra, sestavila maminka Jana Vundrová.