NÁŠ TÝM

Jsme rodiče, kteří chtějí udělat vše pro to, aby byly odborné sociální služby dostupné pro nejvíce rodin dětí s těžkým autismem, mentálním a fyzickým postižením.
Aby se zvýšilo povědomí o životě těchto rodin a aby pro jejich děti byla zajištěna důstojná budoucnost.

Sylva Hurajtová, BBA
Zakladatelka nadačního fondu
Předsedkyně správní rady

Manažerka, ekonomka a sociální pracovnice

Jsem máma, manželka, studentka a neformální pečující. Mám doma tři skvělé chlapy - manžela, Jakuba (15) a Vojtu (12). Vojta má těžkou formu autismu s těžkým mentálním postižením. Vystudovala jsem podnikovou ekonomii a management a zakončuji studium na VOŠ v oboru sociální pracovník. A právě tomuto oboru se chci věnovat a pokusit se ovlivnit nepříznivou situaci neformálních pečujících. Založením nadačního fondu bych chtěla přispět ke zkvalitnění jejich života.

Mgr. Jitka Försterová
Zakladatelka nadačního fondu
Členka správní rady

Sociální pracovnice, editorka a korektorka

Celý svůj profesní život se věnuji práci v sociální sféře. Vystudovala jsem sociální práci a sociální politiku na Masarykově univerzitě v Brně. Jsem maminkou tří dětí: Štěpána (11), Kláry (15) a Marka (18), který se narodil se vzácným genetickým postižením. Prací v nadačním fondu chci pomoci co nejvíce rodinám získat odlehčovací služby.

Ing. Hana Hniličková
Zakladatelka nadačního fondu
Místopředsedkyně správní rady

Marketingová specialistka, ekonomka

Jsem máma sedmiletého chlapce s dětským autismem, LMR a ADHD. Jsem ekonomka, ale život se synem ve mě probudil spisovatelskou vášeň. A tak jsem založila blog Zápisky mámy autisty s cílem přiblížit život s dítětem s těžkým autismem srozumitelnou a zajímavou formou. Své články publikuji také na informačním portále AutismPort. Nadační fond je pro mě příležitost, jak přispět k dalšímu šíření povědomí o autismu a zároveň efektivně pomáhat pečujícím rodinám a jejich dětem.

MUDr. Jiří Förster
Revizor nadačního fondu

Lékař, kontrolor

Jsem absolventem 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. V současné době působím jako primář onkologického oddělení se specializací v oboru klinické onkologie v Oblastní nemocnici v Jičíně. Mou hlavní pracovní náplní je podávání systémové protinádorové léčby. Od práce v nadačním fondu si slibuji zlepšení dostupnosti sociálních služeb pro handicapované.

Jana Padalková
Dobrovolnice nadačního fondu

Profesionální fotografka

Ačkoliv jsem studovala ekonomii, ekologii a zemědělství, věnuji se dlouhodobě profesionálnímu focení, protože vidím svět plný barev, stínů a tvarů. A vidím jich ještě víc od té doby, co jsem máma Davídka a Marečka. Davídek má dětský autismus, TPMR, atrofii mozku a přidružené diagnózy. Práce pro nadační fond je pro mě způsob, jak svým synův pomoci k lepší budoucnosti, v níž bude dobře oběma.